ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині відкрилась мобільна школа польської мови та культури

Відвідувачам курсів, які відбудуться в райцентрах, розкажуть про можливості навчання у польських школах та університетах
Depo.
8 вересня 2015 12:11
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині відкрилась мобільна школа польської мови та культури
На Вінниччині відкрилась мобільна школа польської мови та культури

Протягом вересня на Вінниччини відбудуться мобільні курси польської мови і культури, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на vinnitsaok.com.ua

Українсько-польський проект "PL+UA=EU" презентували у Вінницькій обласній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва. Його координатор Кшиштоф Каліта розповів, що мобільні курси відбудуться в районних бібліотеках Вінниччини.

Серед іншого, слухачі дізнаються про можливості навчання у польських школах та університетах. Про це розповідатимуть вінницькі студенти, котрі побували на практиці в Кельце.

Організатори проекту звернули увагу, що у Вінницькому педуніверситеті немає кафедри полоністики. Водночас на базі відділу документів іноземного мовлення в бібліотеці ім. Тімірязєва діє польський центр інформації та культури і безоплатні курси з польської мови - як для початківців, так і для більш досвідчених користувачів мови. Їх ведуть волонтери з Польщі.

На Вінниччині відкрилась мобільна школа польської мови та культури - фото 1

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця