UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Вінниччині виділили гроші для підгодівлі зубрів

Підгодівля зубрів розпочинається у зимовий період - як правило, тоді, коли випадає перший сніг, і триває 100-112 днів

На Вінниччині виділили гроші для підгоді…

На Вінниччині для підгодівлі зубрів виділили 160 тис. грн. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

У Хмільницькому лісгоспі фахівці-мисливствознавці для збереження рідкісного виду зубра європейського створили спеціальні умови, охорону й догляд за ними. На Вінниччині мешкає найбільша в Україні популяція зубра європейського. За останніми даними – це 93 особини, з яких 8 самок і 2 самці переселяють у Сторожинецький лісгосп Чернівецької області (7 зубрів уже відловлено).

Цього року з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділили 160 тис. грн. для охорони й догляду за зубрами. З цих грошей 140 тис. грн. передбачено на закупівлю кормів (18,5 тонн кукурудзи, 9,5 тонн вівса), 20 тис. грн. – на охорону тварин.

Хмільницькі лісівники для підгодівлі зубрів заготовлять 110 тонн сіна, закуплять за кошти підприємства 600 кг солі, 15 тонн цукрового буряка, 10 тонн зерна ячменю, 4 тонни зерна вівса. Створено чотири штучні водопої для диких тварин, передбачено кормові ремізи із люцерною, конюшиною та іншими багаторічними травами.

"Підгодівля зубрів розпочинається у зимовий період - як правило, тоді, коли випадає перший сніг, і триває 100-112 днів. Ми не годуємо, а саме підгодовуємо зубрів, бо в першому випадку тварина "одомашнюється" і втрачає здатність самостійного добування їжі", - розповідає мисливствознавець ДП "Хмільницький лісгосп" Володимир Ткач.

Нагадаємо, торік на Вінниччині провалилися під лід і загинули восьмеро зубрів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook