На Вінниччині видавали бюлетені виборцям без паспортів

На одній з дільниць не вважали порушенням видачу бюлетенів без паспортів, аргументуючи це тим, що на дільниці мало виборців

На Вінниччині на виборчих дільницях спостерігачі ОПОРИ фіксують видачу бюлетенів без пред’явлення паспортів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу ОПОРИ.

На виборчій дільниці №050907, що у селі Рудницьке Піщанського району (виборчий округ №16), видали бюлетені без паспортів майже десятьом особам. На зауваження спостерігача ОПОРИ голова комісії відповіла, що вони знають цих людей. Така ж ситуація на ДВК №050681, що у селі Садки Могилів-Подільського району (виборчий округ №16). Голова ДВК Олена Ярова повідомила, що ще з виборів Президента України вони мають інформацію про те, що, якщо в селі менше 500 осіб, то можна видавати бюлетені без паспортів.

"Нам сказали на ЦВК, що так як в нас мала дільниця, менше, ніж 500 осіб і люди всі бабки старі. Нам дозволили, якщо людина йде стара забула, якщо вона вернеться і назад може не прийти. Сказали на зборах, які робила ЦВК. Ми задали таке питання, якщо людина похилого віку забула чи спішить на роботу, зараз в нас ідуть жнива хлопці приїхали з бригади, вони спішать, бояться, щоб не загубилися документи. І нам ЦВК сказала, що якщо в своєму селі ви знаєте всіх людей, значить без паспортів...", - сказала голова ДВК у коментарі спостерігачу ОПОРИ.

На ДВК №051264, що в селі Сальниця Хмільницького району (виборчий округ №13), двічі видавались бюлетені без паспортів. На зауваження спостерігача ОПОРИ голова ДВК сказала робити зауваження безпосередньо тим, хто це робить.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook