На Вінниччині від рідкісної хвороби помер Герой АТО

У селі Вапнярки Томашпільського району, що на Вінниччині, попрощались із демобілізованим бійцем 9-го батальйону Сергієм Кибою

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку журналістки Вікторії Микитюк.

Він помер від важкої невиліковної хвороби БАС (боковий аміотрофічний склероз). Йому було 43 роки. У нього залишилась дружина.

На війну пішов добровольцем. Підписав контракт із 9-им батальйоном в лютому 2015 року. Разом із побратимами вони пережили важкі бої у Попасній. Сергій був старшиною взводу, мав позивний Сват. За свою хоробрість та професіоналізм користувався авторитетом серед бійців та був гарним товаришем. Турбувався за кожного із побратимів, що і стало наслідком важкої психологічної хвороби. У травні 2016 року Сергій демобілізувався з армії та повернувся до дружини Раїси.

Коли Сергій захворів, .звернувся до шпиталю ветеранів війни, проте відразу встановити діагноз йому не змогли. Влітку минулого року Сергія відправили до столичного Інституту нейрохірургії імені Ромоданова, де підтвердили хворобу БАС. З часом вона стала прогресувати. Сергію було важко ходити та дихати. В грудні він отримав другу групу інвалідності, щодня йому було все гірше. Наприкінці квітня його завезли до шпиталю, лікарі робили все можливе, аби подовжити життя Сергію. Мова йшла про апарат штучної вентиляції легень. Рідні та друзі звертались за допомогою до різних благодійних фондів, обіцяли допомогти, але не встигли. Поховали воїна на Алеї слави у Вапнярках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook