ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині у спортивній школі незаконно влаштували сауну

Приміщення, віддане в оренду з порушенням закону, буде повернуто школі 

Depo.
6 грудня 2018 16:14
ФОТО: depo.ua

На Вінниччині суд припинив незаконне використання приміщення дитячо-юнацької спортивної школи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінниччини.

Визнано недійсним договір оренди і повернуто Оратівській дитячо-юнацькій спортивній школі приміщення площею 80,8 кв. м. Орендар використовував приміщення закладу освіти не з освітньою метою, що прямо заборонено законом.

В орендованому приміщенні діє громадська сауна з басейном, доступ до яких має будь-хто та в будь-який час. Місцевий господарський суд у задоволенні позовних вимог прокурора з цього приводу відмовив повністю.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, прокуратура Вінницької області оскаржила його в апеляційному порядку.

Апеляційний господарський суд зазначив, що в порушення вимог чинного законодавства договір оренди приміщення Оратівської дитячо-юнацької спортивної школи не був нотаріально посвідчений і не пройшов державної реєстрації, а тому є недійсним з моменту його укладення. Приміщення буде повернуто школі.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook