На Вінниччині судитимуть хабарницю з обласного управління юстиції

Чиновниця не лише взяла хабар, а й пропонувала гроші своїх керівникам, щоб ті "не побачили" порушень порушення в діяльності управління

На Вінниччині судитимуть службову особу обласного управління юстиції. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінниччини.

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що службова особа обласного управління юстиції отримала від підпорядкованих їй державних нотаріусів $ 400 доларів хабара і пропонувала хабар керівнику одного із підрозділів Міністерства юстиції України за нереагування на порушення в діяльності обласного управління.

Додамо, що ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, з використанням наданого їй службового становища, вчинене повторно) передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна, а ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 КК України ( закінчений замах на надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою, яка займає відповідальне становище, в інтересах того, хто надає таку вигоду, дії з використанням наданого службового становища) – позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, упійманий на хабарі заступник прокурора Вінниччини відбувся лише штрафом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #хабар