ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці студенти влаштували філософські дебати

На вихідних у місті відбувся півфінал дебатного турніру "Кубок Фенікса"
Depo.
14 вересня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua

Переможцем півфіналу всеукраїнського дебатного турніру "Кубок Фенікса", який на вихідний відбувся у Вінниці, стала збірна команда "Сила думки" з Харкова та Дніпропетровська, повідомляє Depo.Вінниця. Окрім переможців право участі у фіналі здобули ще три команди.

Дебатний турнір - популярна гра, мета якої розвивати комунікативні навики та вміння переконувати. В попередні три роки переможцями всеукраїнського дебатного турніру були команди з Києва, Одеси та Дніпропетровська. Боролись за "Кубок Фенікса" сорок команд з 18-ти міст України. Вінничани до півфіналу не пройшли.

Путівку до фіналу командам мала принести тема релігії. Зокрема, студентам запропонували подебатувати на тему, якби стало достовірно відомо, що Бога немає, то чи збереглись би релігійні громади, звичаї, традиції.

"Зазвичай для дебатів обираємо суспільно-значимі теми, політику уникаємо", - говорить президент федерації дебатів України Ігор Бобришев. За його словами, фінал турніру буде проходити протягом трьох днів у травні 2016 року.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.