Вінничан запрошують "волонтерити" в Європі

Нині у Вінниці шукають охочих для волонтерської роботи в Боларії та Литві
Depo.
22 січня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua
Вінничан запрошують "волонтерити" в Європі
Вінничан запрошують "волонтерити" в Європі

У вінничан є можливість взяти участь у волонтерській програмі, яка передбачає довготривалу роботу у європейських країнах, повідомляє Depo.Вінниця

В рамках програми Європейського Союзу "Еразмус-плюс" з України до Литви має поїхати одна людина, яка працюватиме в центрі для неповносправних людей. Всі витрати організація бере на себе. Також волонтерам на місці виплачуватиметься стипендія. 

"Це робота подібна до роботи соціального працівника: людей з інвалідністю треба супроводжувати, допомагати їм у побуті. Тому перевага буде надаватись молодим чоловікам, які фізично могли б справаитись з такою роботою. Хоча це - не обов'язково, якщо заявки подадуть дівчата, ми обиратимемо і серед них", - розповів голова громадської організації "Пангея Ультіма" Ярослав Геращенко, який координує відбір волонтерів з усієї України.  

Претендентами мають бути віком від 20 до 30 років. Перевагою при відборі буде досвід роботи в подібних центрах або громадських організаціях. Набір волонтерів триватиме до 28 січня. Окрім представника з України у центрі працюватимуть волонтери з Німеччини та Британії.

Завтра, 23 січня, закінчується набір волонтерів до Болгарії. Там вони проводитимуть тренінги для молоді. Претенденти повинні мати закордонний паспорт та володіти англійською на розмовному рівні. 

Для участі у відбірковому конкурсі, слід надіслати резюме на англійській мові на електронку: pangeyauitimads@gmail.com. 

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця