На Вінниччині чотирилапі Ромео і Джульєтта дали людям урок вірності (ФОТО)

Ромео не відходить від скаліченої нареченої і всіляко оберігає свою подругу

У мережі з'явилася зворушлива історія про собачу вірність: на в'їзді до Могилева-Подільського, що на Вінниччині, небайдужі люди підібрали скалічену собаку і її друга, який не відходив від пораненої подружки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку депутата обласної ради Геннадія Вацака.

"Удар був настільки сильним, що тварину відкинуло на узбіччя, вона, знерухомлена, голосно скавучала від болю. Поруч був пес, який оберігав свою поранену подругу. Як тільки нам про це розповіли, моя донька Ліза поїхала на порятунок тварини разом з власницею притулку для тварин Альоною. Коли прибули на місце, були шоковані тим, як пес підтримував свою подругу, мордочкою до неї тулився, не допускав людей. Жінкам все ж довірився. Змушені були взяти обох. Весь час, коли були у ветеринарній клініці, Ромео був поруч з Джульєттою", – повідомляє автор допису.

Нині для пари собак шукають господарів.

"Зараз закохана парочка – під нашою опікою, дівчинка проходить лікування, щодня її возять на процедури, поруч – завжди Ромео. Шкода, що ветеринари не дають шансів на те, що вона буде ходити. Дуже шкода. Тварин люб'язно погодилася взяти до себе в притулок Альона. Може знайдуться ті, хто захоче допомогти, і візьмуть під свою опіку цю закохану пару. Зворушлива історія чотирилапих Ромео та Джульєтти зачепила мене за живе. Не знаю, як це назвати – інстинкт, любов, дружба, вірність . Знаю одне: не всі люди так можуть, це повчально для нас", – йдеться далі у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця