На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву

Рада церков обговорила просвітницькі плани на 2017 рік
На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву
На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву

У п’ятницю, 9 грудня, у Вінниці відбулось засідання Ради церков та релігійних організацій. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Учасники засідання обговорили просвітницькі плани на 2017 рік.

"Наступного року виповнюється 100 років від дня, який поклав початок небувалих масштабів атеїстичних репресій - знищення релігії та церкви. Тому пропонується в загальноосвітніх закладах області в наступному році провести виховні години на тему: "Історичні уроки минулого. Духовні аспекти", провести науково-практичні конференції на тему: "Духовна сім’я – основа міцної держави", - повідомив начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Митрополит Роман, який керує Вінницьким єпархіальним відділенням Української автокефальної церкви, висловив занепокоєння ставленням влади до цієї конфесії, а єпископ-ординарій Леон Дубравський (римо-католицька церква) висловив занепокоєння гендерною політикою в Україні.

Під час засідання представники влади подякували представникам церков за підтримку військових та їх родин та духовне наставництво українців.На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 1На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 2На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 3На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах