На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву

Рада церков обговорила просвітницькі плани на 2017 рік
Depo.
11 грудня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву
На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву

У п’ятницю, 9 грудня, у Вінниці відбулось засідання Ради церков та релігійних організацій. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Учасники засідання обговорили просвітницькі плани на 2017 рік.

"Наступного року виповнюється 100 років від дня, який поклав початок небувалих масштабів атеїстичних репресій - знищення релігії та церкви. Тому пропонується в загальноосвітніх закладах області в наступному році провести виховні години на тему: "Історичні уроки минулого. Духовні аспекти", провести науково-практичні конференції на тему: "Духовна сім’я – основа міцної держави", - повідомив начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Митрополит Роман, який керує Вінницьким єпархіальним відділенням Української автокефальної церкви, висловив занепокоєння ставленням влади до цієї конфесії, а єпископ-ординарій Леон Дубравський (римо-католицька церква) висловив занепокоєння гендерною політикою в Україні.

Під час засідання представники влади подякували представникам церков за підтримку військових та їх родин та духовне наставництво українців.На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 1На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 2На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 3На Вінниччині школярам розповідатимуть про гоніння на церкву - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах