На Вінниччині шестеро працівників непрацюючого дитсадка отримують зарплати

Дитячий садочок закрили у 2001 році, однак шестеро співробітників досі отримують зарплати та премії

Depo.
21 квітня 2017 14:24
ФОТО: depo.ua

У райцентрі Гайсин, що на Вінниччині, шестеро працівників недіючого дитсадка 16 років отримують зар­плату. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланнм на Газету.ua.

Як повідомили місцеві жителі, цукровий завод, який опікувався дошкільним навчальним закладом, закрили через банкрутство. Тоді садочок передали гайсинській міській раді разом із місцевим клубом та гуртожитками. Наприкінці навчального року садочок, в якому на той момент було 120 вихованців, закрили - старших діток випустили, а молодших перевели в інші заклади.

"Дитсадок був у гарному стані. Пропрацював 12 років. Мав сучасне обладнання в пральні і на кухні, меблі. Місяць тому побачив, що від нього лишилось - вибиті вікна й двері, знята сантехніка, батареї. Собаки лазять, пляшки валяються, розруха", - розповів гайсинчанин Сергій Рижак.

За його словами, шестеро працівників садочка досі отримують заробітні плати. "Рахуються завідуюча, двірник - чоловік завідуючої, завгосп і три сторожі. Щомісяця їм перераховують майже 15 тисяч гривень з бюджету міста. За всі роки набігло біля 2,5 мільйона. Ще й грамоти завідуюча отримувала", - говорить Рижак.

У міській раді інформацію підтвердили.

"Ставки залишили, щоб зберегти приміщення і територію садочка. Якби там не було сторожів, то все б розтягнули та занапастили. Завідуюча — щоб сторожами і двірником хтось керував та вів документацію" - сказав міський голова Анатолій Гук.

Міська рада має намір відновити роботу дитсадка, розпочала ремонт. На будівельні роботи виділили 3 млн грн з міського бюджету. Ще 5 млн дав народний депутат-мажоритарник.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця