На Вінниччині селяни перекрили трасу, бо в їхніх криницях не стало води

В тому, що село залишилось без води, місцеві жителі звинувачують бізнесмена, який орендує сільський ставок
Depo.
8 жовтня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині селяни перекрили трасу, бо в їхніх криницях не стало води
На Вінниччині селяни перекрили трасу, бо в їхніх криницях не стало води

Сьогодні, 8 жовтня, близько півсотні селян із Михайлівки, що у Вінницькому районі, перекрили трасу, передає кореспондент Depo.Вінниця.

Люди кажуть, що вийти на акцію протесту їх змусило свавілля орендаря місцевої водойми. Селяни впевнені, що саме через з його вини у їхніх криницях не стало води. Люди стверджують, що звертались у відповідні служби, та чиновники не поспішають реагувати на їхні звернення.

Сьогодні жителі Махнівки не змогли набрати у криницях жодного відра води. Відтак вийшли на пішохідний перехід між селами Михайлівка та Гуменне, аби привернути увагу влади до їхньої проблеми.

"Ми зверталися і в водні ресурси, і в екологію, писали скарги на голову райдержадмністрації, наші заяви зареєстровані скрізь, ніхто не реагує. Ми перекрили дорогу як крайній захід. У нас є орендар, який спускає ставок незаконно. У нього є дозвіл на спуск води на 30 % від верхнього бар'єру. На даний час у ставку знаходиться 10% не більше. Гідроспоруду, через яку він спускає воду, він не орендує, вона є власністю сільської ради, тож він немає права користуватися нею.Чим більше він спускає води ,тим менше в нас її стає у криницях", - розповів житель Михайлівки Віктор, який відмовився називати своє прізвище. 

Селяни налаштовані рішуче, кажуть не зійдуть із пішохідного переходу до тих пір, поки місцевий орендатор не перестане спускати воду у ставку.

Наразі на місце події приїхали правоохоронці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця