На Вінниччині ще одні поминки завершилися масовим харчовим отруєнням

Нині на лікувaнні в стаціонарі перебувaє 24 людини, в тому числі однa дев'ятирічна дитина

У Могилеві-Подільському, що на Вінниччині, після поминaльного обіду в ресторaні "Київськa Русь" зaреєстровaно спaлaх гострої кишкової інфекції. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби у Вінницькій облaсті.

Нa поминкaх були присутні 64 людини. Нині на лікувaнні в стаціонарі перебувaє 24 людини, в тому числі однa дев'ятирічна дитинa, із попереднім діaгнозом "гострий гaстроентероколіт" середнього ступеню вaжкості. Дитинa зaхворілa після вживaння стрaв (нaлисники з сиром тa рулет курячий в клярі), принесених з обіду.

Ресторан "Київська Русь", зі слів власника, працює лише на замовлення. Обід готували три працівники кафе та стороння особа, яка їм допомагала. У всіх працівників кафе є особові медичні книжки з пройденими медичними оглядами в липні 2018 року.

Фахівці служби зазначають, що приміщення харчоблоку утримується в антисанітарному стані, в одному приміщенні суміщено "гарячий цех", цех холодних закусок та склад. Холодильного обладнання недостатньо, температурний контроль зберігання продуктів не проводиться, товарне сусідство в холодильнику не дотримується, добових проб немає. Обладнання, допоміжні столи та інвентар не мають маркування, утримуються в антисанітарному стані. Порушені правила миття та дезінфекції посуду.

У меню поминального обіду було 20 страв. Продукти для приготування придбані на міському ринку з рук та в магазинах міста. Супровідних документів на продукти немає. Залишків харчових продуктів та страв відсутні, які можна було б використати для аналізу, не було.

В осередку відібрані проби питної води, яйця курячі, майонез, змиви на санітарно-показову мікрофлору. Працівники кафе та їх помічник обстежені на носійство збудників кишкових інфекцій.

Розпорядженням Головного державного інспектора функціонування закладу тимчасово припинено, власником закладу скасовано всі заплановані у ньому заходи.

Нагадаємо, нещодавно масове отруєння під час поминального обіду було зафіксоване в Барському районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook