На Вінниччині санаторій виселяють з палацу

Санаторій "Авангард" називає дії прокуратури рейдерством

Вінницька прокуратура подала позов до суду на виселення санаторію "Авангард" з приміщень, де він діє нині. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на інтернет-портал Vezha.

Як повідомив головний лікар лікувального закладу Петро Цвень, "Авангард" не здається: подав і свій позов до суду, і дії прокуратури називає новим рейдерством.

Ще за часів правління Януковича держава відсудила у профспілок усі санаторії, які їм належали, зокрема й "Авангард". За рішенням суду, у Фонд державного майна тоді було передано будівлі "Авангарда", але сам санаторій з них не виселили, і він продовжує працювати як і раніше. Хоча, каже Петро Цвень, жодного акту про передачу нерухомого майна від профспілок державі складено не було.
Відібравши у санаторію приміщення, на його балансі залишили рухоме майно.

"Прокуратура хоче нас вигнати уже і з приміщень. А це означає, що санаторій припинить своє існування. На вулиці опиняться 200 його висококваліфікованих працівників, а тисячі українців залишаться без можливості поправити своє здоров'я. Бо, якщо нас виселять, то ми заберемо усе рухоме майно, яке належить санаторію і тут залишаться голі стіни, руїна. Але, ми цього не допустимо, будемо боротися на межі усіх сил за наш "Авангард". А він є одним із кращих санаторно-курортних закладів нашої держави, і одним із кращих платників податків в нашому регіоні і в Україні, працює чесно і прозоро", - розповідає Цвень.

Міський голова Немирова Віктор Качур повідомив, що держава шукає нового власника нерухомого майнового комплексу санаторію "Авангард"

"Коли було відсудження приміщень санаторію за минулої влади, ми виступили тоді на боці профспілок, захищаючи лікувальний заклад, І сьогодні ми на боці колективу закладу. Звичайно, ми хочемо, щоб тут був достойний ефективний власник, щоб персонал санаторію отримував вчасно зарплатню, щоб зберігався наш красивий чудовий парк. І керівництво міста, і громада стурбовані подальшою долею "Авангарда". Ми ні в якому разі не бажаємо, щоб санаторій хтось перетворив на власну дачу, обнесену парканом", – розповів Качур.

Додпмо, що Немирівський клінічний санаторій "Авангард" розміщується в палаці графині Щербатової, історичній пам'ятці початку ХХ століття, яка є окрасою міста. У 2007 році Палац та парк княгині Щербатової внесені до переліку об'єктів "Перлини Поділля".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook