На Вінниччині розпочалася реєстрація на "репетицію" ЗНО

Реєстрація відбуватиметься до кінця січня, пробне ЗНО - 16 і 23 березня

Абітурієнти Вінниччини, які хочуть взяти участь у ЗНО, можуть зареєстуватися на пробну процедуру оцінювання знань. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Реєстрація відкрита на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тестування відбудеться 16 та 23 березня.

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію і не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Щоб пройти пробне оцінювання у Вінницькій області, необхідно створити особистий кабінет на сайті регіонального центру за посиланням https://vintest.org.ua . Ознайомитися з переліком центрів та закріплених за ними областей можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua/regions/ .

Пробне ЗНО платне. Послуга коштуватиме 132 грн. Після реєстрації учасники отримають квитанції для оплати тесту. Вартість кожного тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

Після оплати учасники отримають електронне запрошення-перепустку. У ній будуть вказані час і місце проведення оцінювання.

Пробне ЗНО відбудеться з таких предметів:

16 березня – з української мови і літератури;

23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати будуть оприлюднені у кабінетах учасників до кінця березня.

Додамо, що реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Нагадаємо, торік на Вінниччині семеро абітурієнтів склали ЗНО на максимальні 200 балів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #ЗНО