На Вінниччині припиняють аналогове мовлення

Діє гаряча лінія щодо впровадження цифрового мовлення та припинення аналогового ефіру на Вінниччині

З 1 вересня на Вінниччині припиняється аналогове мовлення. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Дане питання стало одним з основних під час щопонеділкової апаратної наради голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія з керівниками департаментів та служб області.

"Відповідно до Постанова Кабінету Міністрів України №509 від 13 червня 2018 року з 1 вересня по всій території України запроваджується цифрове мовлення і припиняється дія аналогового ефіру. Пілотними стали Кіровоградська область та місто Київ, де аналоговий ефір припинився з 1 серпня. Стосовно Вінницької області варто зазначити, що в регіоні є 5 локацій розташування цифрових передавачів. Це місто Вінниця, с. Ободівка Тростянецького району, с. Погребище, м. Ямпіль і с. Володимирка Шаргородськрого району. Загалом, на даний час покриття області цифровим сигналом становить 67%.Але не всі аналогові передавачі відключаються з 1 вересня. Продовжуватимуть роботу передавачі Національної суспільної телерадіокомпанії України", - розповів представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик.

Проблемними територіями в плані покриття є м. Могилів-Подільський, північна частина Козятинського району, частково Тульчинського та Іллінецького районів і південні райони області - Ямпіль і Крижопіль, де складний рельєф місцевості. Для покращення ситуації із цифровим покриттям в області планується встановлення передавачів в селищі Піщанка і с. Джугастра Крижопільського району. Вирішуватиметься питання налагодження сигналу у м. Могилів-Подільському.

Підсумовуючи сказане, посадовець наголосив на необхідності співпраці із торговими мережами області, які реалізують тюнери для перетворення цифрового сигналу та підкреслив важливість забезпечення можливості придбання їх всіма категоріями населення області.

Постійно діє гаряча лінія 52-09-92 щодо впровадження цифрового мовлення та припинення аналогового ефіру на Вінниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця