На Вінниччині пошкодили агітаційний намет одного з кандидатів у Президенти

Крім того, поліція зафіксувала розповсюдження інформації пропагандистського характеру та збір підписів і персональних даних у жителів села

Наприкінці минулого тижня до відділів та відділень Головного управління Національної поліції у Вінницькій області надійшло 3 повідомлення щодо можливих порушень виборчого законодавства. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Відділ комунікації поліції Вінницької області.

"До Вінницького відділу поліції надійшли матеріали кримінального провадження за фактом пошкодження групою осіб агітаційних матріалів та намету. Слідчим відділом проводиться досудове розслідування за ч.2 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або право брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача)", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Також до Вінницького відділу поліції надійшла інформація про те, що невідомий громадянин розповсюджує інформацію  пропагандиського характеру на політичну тематику.

Ще одне повідомлення, що стосується збору підписів та персональних даних у жителів с. Дяківці, надійшло до Літинського відділення поліції.

За всіма зверненнями проводяться перевірки, за результатами яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.

Загалом поліцією зареєстровано 187 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. 136 звернень розглянуто згідно з Законом України "Про звернення громадян". Складено 15 адміністративних протоколів, розслідується 8 кримінальних проваджень. За іншими повідомленнями проводяться перевірки.

Нагадаємо, що Аваков ініціює жорсткіше покарання за виборчі порушення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця