На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти

Бійця Дмитра Неумивакіна ідентифікували після ДНК-експертизи
Depo.
23 грудня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти
На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти

Сьогодні, 23 грудня, Вінниця – в жалобі: містяни попрощалися з 39-річним військовослужбовцем Дмитром Неумивакіним, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Боєць народився у сім'ї військового, тривалий час родина жила в Росії. До Вінниці переїхали разом з батьками та сестрою, коли перейшов у 10-й клас. Навчався в 6-й школі.

Перший раз пішов на війну добровольцям, ще до початку оголошення мобілізації. У 2014 році Дмитра Неумивакіна призвали на службу Вінницьким військкоматом. Після демобілізації в серпні 2015 року він підписав контракт на військову службу. Молодший сержант проходив службу у 53-ій окремій механізованій бригаді.

27 вересня цього року вийшов на бойове завдання в Зайцевомуі не повернувся. На думку побратимів, він потрапив у полон. Нещодавно тіло Дмитра Неумивакіна ідентифікували за аналізом ДНК у дніпровському морзі. Із побратимом старшина шостої роти 2-го батальйону Дмитро Балацький бачився за два дні до трагедії і досі не може повірити.

"З Дмитром познайомився уже давно, рік тому, адже ми земляки, обоє з Вінниці. Він приїздив до нас ремонтувати техніку і захотів служити в нашому батальйоні. Кілька місяців тому перевівся до нас. Вирішували разом проблеми – службові й особисті. Хто до нього звертався – завжди допомагав. Він завжди молодших хлопців відправляв на зрад і прикривала їх, дуже жалів, казав що їм ще сім'ї створювати" розповів Дмитро Балацький.

 На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти - фото 1На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти - фото 2На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти - фото 3На Вінниччині попрощались з АТОвцем, який вважався зниклим безвісти - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах