На Вінниччині планують видавати альманах для психологів


Журнал матиме статус всеукраїнського науково-популярного видання, в якому висвітлюватимуться психологічні аспекти здоров’я людини

Сьогодні, 12 березня, у Вінниці відбулася перша зустріч із обговорення організаційних аспектів заснування на Вінниччині журналу-альманаху для фахівців психологічних служб області. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Мета заснування журналу "Психологічне здоров’я" – надання практичної допомоги як фахівцям, так і всім, хто цікавиться психологією.

"Цінність людського життя і психологічного здоров’я сьогодні виходить на перший план і має неабияку значущість у вихованні підростаючого покоління. Переконаний, що започаткований нами альманах стане платформою обміну досвідом для практикуючих психологів, дослідників та науковців, фахівців психологічних служб не лише Вінниччини, а й України", – зауважив заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

Журнал матиме статус всеукраїнського науково-популярного видання, в якому висвітлюватимуться психологічні аспекти здоров’я людини. За результатами наради буде утворено редакційну колегію з представників зацікавлених служб. Презентацію видання заплановано провести до початку навчального 2019-2020  року на освітянській конференції. Пробне видання буде безкоштовним. Відомості про попередній тираж не надаються, однак попередньо йдеться про 2,5-3 тисячі примірників.

Нагадаємо, відома вінницька письменниця анонсувала вихід нового роману.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця