На Вінниччині п'ятеро людей померли від грипу

За підсумками минулого тижня рівень захворюваності лише на 4% нижче епідпорогу
Depo.
30 грудня 2015 13:22
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині п
На Вінниччині п'ятеро людей померли від грипу

За підтвердженими лабораторними дослідженнями даними, з початку сезону хзахворбвання на ГРВІ, у Вінницькій області п'ятеро людей померли від грипу, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на real-vin.com.

За даними МОЗ, у Вінницькій області фіксується найбільш високий рівень захворюваності на ГРВІ та грип серед регіонів України. За підсумками минулого тижня він був лише на 4% нижче епідпорогу. Лише за останній тиждень в області офіційно зареєстровано 11 800 випадків захворювання респіраторними недугами. Причому, 70% з них - це діти до 17 років.

Вінницькі лікарі очікують на зменшення кількості хворих з початком канікул в школах та садочках. Як правило, вірусна інфекція легко поширюється саме в навчальних закладах. Крім того, вдома діти заражають батьків, які в більшості випадків не звертаються за медичною допомогою. Це означає, що реальна захворюваність на ГРВІ та грип набагато вище офіційної.

З п'яти летальних результатів, у трьох випадках вірусологічна лабораторія виявила вірус типу В, в одному віруси типу А і В. Також підтверджено один смертельний випадок від вірусу грипу типу А/Н1N1, так званого "каліфорнійського" або "свинячого". Крім цього, фахівці виявили вірус грипу у 9 пацієнтів стаціонарів кількох лікарень області. У 6 випадках вони знайшли вірус В, а в трьох - А.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця