На Вінниччині організатор підпільного казино хотів підкупити співробітника СБУ
Чоловік готовий був щомісяця платити по $200, щоб його гральний бізнес не чіпали
- Вінниця
-
11 червня 2021 08:37

На Вінниччині затримали організатора незаконного грального бізнесу, який пропонував співробітнику СБУ щомісяця платити по $200, аби його не чіпали. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.
Офіцер спецслужби гроші брати не став, натомість повідомив про це керівництво та управління внутрішньої безпеки СБУ. Під контролем правоохоронців 10 червня чоловік передав офіцеру перші $200. На місці злочину його одразу ж затримали слідчі ГУ Нацполіції за оперативного супроводу Головного управління внутрішньої безпеки СБУ. Гроші в затриманого вилучено.
Нині розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує позбавлення волі терміном до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Нагадаємо, у Немирові в колишньому кафе поліція "накрила" підпільний гральний заклад.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:21Через кордон на надувному матраці: На Вінниччині затримали правоохоронця, що сприяв ухилянтам
- 20:40На Вінниччині чоловік дивом вижив після падіння в 10-метровий колодязь
- 20:20На Вінниччині група лікарів за гроші "робила" інвалідів (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 09:08Економічна ефективність болтів з шестигранною головкою у великих проєктах Інновації
- 18:37Гурту "Курган і Агрегат" скасували виступи в Івано-Франківську та у Вінниці через матюки у піснях
- 19:25Огляд чохла з ремінцем ESR Orbit Hybrid Case (HaloLock) Titanium для AirPods Pro 2 Актуально