На Вінниччині однорічний хлопчик помер від менінгококової інфекції

Хвороба згубила дитину за 10 годин
На Вінниччині однорічний хлопчик помер від менінгококової інфекції
На Вінниччині однорічний хлопчик помер від менінгококової інфекції

Однорічний Денис Перевертний з села Городківка Крижопільського району, що на Вінниччині, помер від менінгококової інфекції, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на gazeta.ua.

"За день до смерті сина ми їздили по родичах. Святки ж як-не-як. Дитина абсолютно добре почувалася. А вже вночі, о 4-й ранку у Дениска піднялася температура до 39.5 градусів. Почали збивати. Ближче до обіду він ще поїв, але був в'ялий", - розповідає батько 34-річний Олег.

У малюка на тілі з'явились сині прищики, які вже після обіду переросли у сині криві округлені плями в радіусі одного сантиметра. У хлопчика виявили блискавичну форму менінгококової інфекції, якою він заразився повітряно-крапельним шляхом.

"Коли привезли до нас, сині прищики з'явилися уже на обличчі. А зазвичай спочатку сипле на стегнах. Дитя перебувало вже у стані агонії. І буквально за 15 хвилин померло", - розповів головний лікар Крижопільської райлікарні Валерій Рузяк. 

Батьки хлопчика в його смерті нікого не звинувачують. Дитину поховали на новому кладовищі у селі. У Олега та Наталії Перевертних залишилося двоє дітей - 10-річний Артем та 6-річна Ніка.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця