На Вінниччині одеситка забила свою маму через $20 тис.

У будинку убитої 76-річної Валентини Козавчинської знайшли $20 тис. і спеціально обладнану шафу для вирощування коноплі
Depo.
22 серпня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

У селі Гранів Гайсинського району Вінниччини 53-річна Світлана Шипунова, яка нині проживає в Одесі, забила до смерті власну матір. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua

За словами сільського голови Віктора Бондюка, пенсіонерка померла від больового шоку. У неї виявили переломи хребта, чотирьох ребер і гематоми по всьому тілу. 

"Свєта приїхала до мами на вихідні допомогти по господарству. Вона у неї єдина дочка. Живе в Одесі. Тут дзвонить мені і каже, що мама померла. Просить дати машину. Сама уже навіть кафе замовила. Фельдшеру нічого не казала, людей до хати теж не хотіла пускати. Я взяв доктора і повіз його глянути на стару. Зайшли в хату, а там не вимита кров на дверях. Бабця лежала лицем донизу. Повернули її, а обличчя все синє. Викликали поліцію", - розповідає Боднюк.

Він каже, що горе-дочка сказала, що її мама впала вночі і від того померла. Натомість, за словами сільського голови, сусіди бачили стареньку зранку, тож ця версія відпадає.

"Ходила на подвір'ї ціла і неушкоджена. Думаю, то все через двадцять тисяч доларів. Вони були у дочки в сумці. Та хотіла після похорону бігом поїхати. Гроші віддали внукові. Хоч він навіть на похороні не був. Приїхав спеціально за доларами", - каже сільський голова.

Зараз Світлана Шипунова перебуває під вартою. Ведеться слідство. Якщо вину доведуть, їй загрожує від 7 до 10 років в'язниці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця