ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині обурені батьки перекрили трасу після призначення директора школи

Мешканці Великої Киріївки виступили проти поновлення колишнього директора школи через суд
Depo.
13 квітня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині обурені батьки перекрили трасу після призначення директора школи
На Вінниччині обурені батьки перекрили трасу після призначення директора школи

Мешканці села Великої Киріївки Бершадського району перекрили трасу виступаючи проти того, що Бершадський районний суд поновив на посаді колишнього директора школи Миколу Поліщука, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Власно.інфо.

Батьки школярів виступають проти такого призначення і стверджують що Поліщук довів школу до жахливого стану. Селяни кажуть, що на вхідних дверях була велика дира, в яку пролазили собаки, по підлозі бігали щури, а в шкільній їдальні протвкали труби. Після призначення у 2010 Миколи Поліщука головою сільради села Велика Киріївка, його посаду обійняла Тетяна Соколюк, яка змогла ефективно залучити батьківську допомогу. В школі замінили двері та вікна, санвузли, поміняли труби та шкільний посуд. 

11 квітня Микола Поліщук отримав наказ про поновлення його на посаді, але на роботі не з'явився через поганий стан здоров'я.

На знак протесту в понеділок батьки школярів перекривали трасу протягом 5 годин. 124 учні зі 160 не прийшли в школу. Батьки та педагогічний колектив назбирали 130 підписів за недовіру Поліщуку. Люди налаштовані рішуче і планують добитись відставки Миколи Поліщука.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця