На Вінниччині нацгвардійці відзначили день народження свого полку

Після покладання квітів до пам'ятника загиблих героїв, який розташований на території частини, відбулось освячення каплиці Архистратига Божого Михаїла

Учора, 31 жовтня, у Калинівці, що на Вінниччині, військова частина 3028 західного оперативного територіального об'єднання Національної Гвардії України – 8-ий полк оперативного призначення ім. Івана Богуна - відсвяткувала 24-річницю з дня створення. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

Після покладання квітів до пам'ятника загиблих героїв, який розташований на території частини, відбулось освячення каплиці Архистратига Божого Михаїла.

Після церемонії освячення присутні оглянули матеріально-технічне забезпечення військової частини 3028. Командир частини полковник Богдан Вакулко показав присутнім арсенал нової військової техніки, розповівши про її призначення та можливості використання в ході бойових дій.

Урочисті заходи продовжились у Будинку культури міста Калинівки. Після внесення бойового прапора військової частини 3028 присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих в зоні бойових дій на сході країни. Виконуючи свій службовий обов'язок, загинули бійці військової частини Віктор Долінський, Віктор Ліпський, Максим Мушта, Валентин Булошкурський, Олег Лобань, Володимир Савчук, Валерій Деміч, Микола Гаврилюк.

Окремих бійців полку нагородили Почесними грамотами та грошовими преміями. Родинам загиблих воїнів вручили подарунки та матеріальну допомогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця