ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині за мільйон відновлять три парки

В Тростянецькому орнітологічному заказнику мають облаштувати зону для відпочивальників, а Турбівський та Смілгородський парки розчистити та засадити новими деревами
Depo.
28 березня 2016 12:06
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині за мільйон відновлять три парки
На Вінниччині за мільйон відновлять три парки

В Депратаменті екології та природних ресурсів ОДА планують реконструювати орнітологічний заказник "Тростянецький", а також відновити Тиврівський парк та Смілгородський, що у Теплицькому районі, повідомляє Depo.Вінниця.

Загалом на три об'єкти мають витратити з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища близко одного мільйону грн. На реконструкцію орнітологічного заказника "Тостянецький" виділяють близько 700 тис грн, на відновлення Смілгородського парку - 200 тис грн, Тиврівського - 100 тис грн. 

"В Тростянці буде розширюватись рекреаційна зона для відпочивальників. Плануємо зробити місце для відпочинку, майданчики, освітлення. На два інших парки виділяються кошти для відновлення природних комплексів. Будемо розчищати ці парки та садити нові дерева", - розповів директор Департаменту Микола Ткачук. 

Територія Смілгородського парку - 10 га, Турбівського - близько 5 га. Роботи планують завершити до кінця цього року. 

Нагадаємо, ще мільйон гривень цього року планують витратити на створення в області чотирьох заказниківгідрологічного заказника "Ільківський став" у селі Ільківка Вінницького району, орнітологічного заказника "Ставки" у райцентрі Чечельник, ландшафтного заказника "Сосонка" у селі Вікентіївка Липовецького району та заказника "Розкошівський скарб" у Теплицькому районі.

читайте також: У Тростянці побудують сучасний парк з озером та амфітеатром

Більше новин Вінниці та області