На Вінниччині мисливці влаштували облаву на вовків-мутантів (ФОТО)

Звірі шматували свійських тварин і були небезпечні для людей

У кількох селах Могилів-Подільского району, що на Вінниччині, понад 100 мисливців влаштували облаву на вовків, які наводили страх на людей. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua.

Звірі шматували свійських тварин і були небезпечні для людей.

Під час полювання застрелили трьох вовків. Мисливці кажуть, що вовки незвичайні – схрещені з собаками, а тому не бояться заходити до людських обійсть.

"До початку полювання я особисто бачив чотирьох вовків. Двох застрелив, але ще десь гуляють точно один вовк і вовчиця. Вони найбільше шкоди наробили у селі Нагоряни. Без страху забігали на подвір'я і рвали кіз, бичків. Дві ночі підряд прибігали у село. На третій день один чоловік сховався на горище, аби прослідкувати. То на його подвір'я вовк прибігав тричі за ніч. Але нічого не взяв, бо господар міцно позакривав усі двері до тварин", - розповідає мисливець Станіслав Гуліч.

Селяни намагаються у вечірній час не виходити на вулицю.

"Люди в лісі часто бачили скелети диких тварин. Особливо роги, голови косуль, диких кабанів. Взимку дичини мало. Тому вовки йдуть у села за здобиччю — козами, бичками. Ще такого нашестя не було. Люди налякані, бо вовки-гібриди можуть напасти і на людей. Нема такого, що діти самі йдуть селом. До школи та дитсадків їх возять батьки і після занять забирають. Трохи наступило затишшя після облави, але не зайвим буде остерігатись", - каже голова села Хоньківці Сергій Побережник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook