На Вінниччині двом сиротам купили квартири

До цього часу діти проживали в помешканнях своїх опікунів, і перебували на квартирному обліку 

Двоє дітей-сиріт з Козятинського району, що на Вінничччині, отримали власне житло за кошти субвенції з державного бюджету. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу вінницької ОДА.

Власниками квартир стали Анатолій Мамчур (Глуховецька ОТГ) і Михайло Мазур (Козятин). До цього часу діти проживали в помешканнях своїх опікунів, і перебували на квартирному обліку.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій вручив юнакам ключі від квартир та сертифікати на право власності.

"Минулого року вперше Урядом було прийнято рішення щодо надання коштів для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Протягом 2017-2018 років, завдяки ініціативам Президента України та Уряду, область отримує субвенцію з державного бюджету на придбання житла для цієї категорії громадян. Ця програма діятиме також в 2019 році, і Вінниччина наступного року отримає 28 млн. гривень на придбання житла для дітей-сиріт", - сказав Коровій.

"Ці квартири – це найменше, що ми можемо для них зробити. В області понад 600 дітей-сиріт, які потребують власного житла. Завдячуючи прийнятій 15 листопада 2017 року постанові Кабінету Міністрів України № 877, діти-сироти отримують омріяне власне житло, а це досить суттєва допомога, яка за декілька років, я переконаний, дасть значні результати", – додав голова ОДА.

Нагадаємо, на Вінниччині у 2017 році було придбано 11 житлових об'єктів для дітей-сиріт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця