На Вінниччині дві сестрички втекли з реабілітаційного центру, щоб побачитись з мамою

Маму дівчат було позбавлено батьківських прав ще рік тому

Працівники ювенальної превенції та кримінальної поліції розшукали неповнолітніх сестер 14 та 5 років, які самовільно залишили Жмеринський реабілітаційний центр. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланям на Відділ комунікації поліції Вінницької області.

Повідомляється, що до поліції із заявою про зникнення дітей звернулись працівники реабілітаційного центру. Вони повідомили, що в 16:30 двоє дітей попросили дозволу вийти за межі закладу. До 19:00 вони не повернулись і працівники центру звернулись до поліції.

На пошуки зниклих дітей задіяли особовий склад кримінальної поліції та ювенальної превенції. Орієнтування з прикметами зниклих дітей надали усім підрозділам поліції, мобільним екіпажам та патрульним. Поліцейські перевіряли вокзали, парки, опитували рідних та знайомих дітей. Оперативним шляхом поліцейські встановили, що діти знаходяться у Шаргороді, в помешканні знайомого їхньої матері.

"З'ясувалось, що таким шляхом жінка, яку рік тому позбавили батьківських прав, вирішила повернути своїх дітей", - йдеться в повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця