ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Вінниччині досі боряться з наслідками прориву дамби

Через затоплення Велекої Кісниці в області перевірять дамби
Depo.
7 червня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині досі боряться з наслідками прориву дамби
На Вінниччині досі боряться з наслідками прориву дамби

На Вінниччині у Придністровський районах перевірять усі противопаводкові споруди. Таке доручення дав голова облдержадміністрації Валерій Коровій у зв'язку із надзвичайною подією у селі Велика Кісниця Ямпільського району, що на Вінниччині.
Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

"Наразі за дорученням голови ОДА Валерія Коровія відповідними службами проводиться аналіз стану протипаводкових споруд Подністров’я на предмет їх технічного стану та здатності запобігати виникненню подібних аварійних ситуацій в майбутньому. Мова йде про пошуки формули догляду за дамбами, щоб вони не були безхозним", -  зауважив Микола Копачевський.

На Вінниччині досі боряться з наслідками прориву дамби - фото 1

За його словами нині на місці надзвичайної ситуації задіяні Ямпільське й Томашпільське управління райавтодорів. Вони досі розчищають місцеві дороги, що постраждали від великої води та заново будують ділянку міжнародної траси, яку повністю зруйнувала стихія.

Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій ведуть розчистку замулених територій та очистку колодязів загального користування. Представники СЕС зробили необхідні проби питної води та надали засоби для її очистки. Сільська рада Великої Кісниці проводить роботи із виділення земельних ділянок під городи родинам, які найбільше постраждали та залишились без урожаю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця