На Вінниччині діятимуть 30 пунктів ЗНО

14 з 30 пунктів тестування працюватимуть у Вінниці, решта –у Жмеринці, Могилеві-Подільському, Козятині, Гайсині, Іллінцях і Тульчині

У вівторок, 21 травня, розпочинається основна сесія ЗНО-2019. На Вінниччині діятимуть 30 пунктів тестування. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на На Парижі.

Розпочнеться ЗНО з тестування з математики. У травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іноземних мов та фізики. ЗНО з історії України, біології, географії та хімії відбудеться у червні. 

У центрі оцінювання якості освіти зазначають, що тестування розпочнеться об 11:00. Допуск учасників до пункту ЗНО розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку тестування. Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО, не допускаються до проходження тестування.

14 з 30 пунктів тестування діятимуть у Вінниці, решта –у Жмеринці, Могилеві-Подільському, Козятині, Гайсині, Іллінцях і Тульчині.

На зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалося понад 15 300 абітурієнтів. Серед найпопулярніших предметів історія України, математика, географія, біологія та англійська.

Лише троє  вінничан вирішили проходити тестування з іспанської мови, четверо - з французької, 45 – з німецької мови.

Нагадаємо, дві сотні вчителів математики з Вінниччини не впоралися із ЗНО.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця