На Вінниччині діти гралися бойовими гранатами, які їм дав дідусь

Підсудний, інвалід ІІІ групи, визнав свою вину і розкаявся, тому суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням іспитовим терміном на рік

На Вінниччині судили чоловіка, який незаконно зберігав удома зброю. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінниччини.

У лютому цього року  в 56-річного  жителя села Кожухів Літинського району правоохоронці знайшли у сейфі 60 бойових патронів калібру 7,62х39 мм, зразка 1943 року, призначених для стрільби з карабінів, автоматів і кулеметів конструкції Калашникова, два корпуси осколкової наступальної ручної гранати РГД-5 промислового виготовлення військового призначення і два підривачі для ручних гранат типу Ф-1, РГД-5, РГ-42.

Як повідомляє прокуратура, чоловік розповів, що восени 2018 року їздив у Краматорськ і дорогою додому зустрів приятеля, а той дав йому пакет "на знак подяки" за пригощання. Чоловік стверджує, що до самого дому не зазирав у пакет, а тільки вдома виявив там боєприпаси. Як виявилося, чоловік не просто зберігав удома боєприпаси, а й давав ними гратися внукам.

Суд визнав чоловіка винним у незаконному придбанні та зберіганні бойових припасів і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Але оскільки підсудний, інвалід ІІІ групи, визнав свою вину і розкаявся, суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням іспитовим терміном на рік, а боєприпаси зобов’язав знищити.

Нагадаємо, у жителів Вінниччини шукають незареєстровану зброю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця