Депутат Вінницької облради під час сесії подарував своєму колезі-"свободівцю" батон

Щоправда, не золотий, а спечений у власній пекарні за закарпатським рецептом
Depo.
2 грудня 2016 14:58
ФОТО: depo.ua
Депутат Вінницької облради під час сесії подарував своєму колезі-"свободівцю" батон
Депутат Вінницької облради під час сесії подарував своєму колезі-"свободівцю" батон

Позачергова сесія Вінницької обласної ради, яка відбулась сьогодні, 2 грудня, завершилася скандалом. Депутат від об’єднання "Самопоміч" Євген Власюк із словами "лікарю від пекаря" вручив батон "свободівцю" Андрію Вигонюку, передає кореспондент Depo.Вінниця

Таким чином, Євген Власюк хотів довести, що не ображається на "прізвисько" пекар, яке йому в соцмережах "приписує" Вигонюк, а навпаки пишається ним. 

Цей інцидент - продовження історії щодо сумнівних закупівель відділами освіти області комп'ютерної техніки по завищеним цінам, яку підняв саме Вигонюк, як голова остійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Фігурантами скандальних закупівель є депутат Власюк і його батько. Вони постачали оргтехніку у навчальні заклади та відділи освіти кількох районів області. 

"Ми і хліб печемо, і комп'ютери продаємо. Андрій Вигонюк на своїй сторінці у Фейсбук звинуватив в тому, що в мене були закуплені по завищеним цінами відділами освіти районів обладнання. Я до Андрія телефонував два тижні він не брав трубки. Писати "грязь" - я до того не готовий і дав лікарю від пекаря батон. Це хліб, який спечений на моїй пекарні в селі Соболівка, де я відновлюю робочі місця", - зазначив Євген Власюк. 

Депутат Віницької облради під час сесії подарував своєму колезі-"свободівцю" батона - фото 1

Вигонюк не зрадів "подарункові" і залишив його на своєму депутатському місці у сесійній залі. Він запевняє, що веде "війну" не конкретно з Євгеном Власюком, а з махінаціями, які призводять до корупції.

"Нісенітниця, що проти нього одного працюють, я не винен що ФОП Власюк поставляв комп'ютери в 5 районів. Це є ФОП "Кривий", ФОП "Скакодуб", ФОП "Власюк". Станом на сьогодні триває провадження ініційоване депутатами , підтримане прокуратурою та ГУ НП у Вінницькій. Вже є відсторонені чотири начальника районних відділів освіти у Жмеринському, Хмільницькому , Мурованокуриловецькому та Барському районах. Також ми виявили повну відсутність поставки техніки в Тростянецькому та частково в Тульчинському районах  і також подали звернення на ім'я голови облдержадміністрації. Перевірка йде. Чого я маю брати якісь батони, є голова комісії, який оперує документами, а є ті, хто приймає участь у якихось махінаціях", - прокоментував Андрій Вигонюк.

Депутат Віницької облради під час сесії подарував своєму колезі-"свободівцю" батона - фото 2

В свою чергу голова облдержадміністрації Валерій Коровій повідомив, що створено спеціальну незаангажовану комісію, яка проводить перевірку щодо закупівель оргтехніки для шкіл області. Ця комісія і має встановити, чи були комп’ютери куплені за завищеними цінами.

"Головою обласної державної адміністрації створена робоча комісія за участі працівників ОДА , фахівців в сфері ІТ і які дійсно на сьогоднішній день проводять перевірки по районам. Більше того, голова обласної адміністрації дав доручення головам РДА на час проведення такої перевірки відсторонити від виконання обов’язків начальників відділів освіти. Все це робиться з тією метою, щоб встановити достовірну інформацію відносно того що є. Окрім того, це звернення було переправлено на УБЕП Вінницької області для додаткової перевірки", - зазначив Валерій Коровій.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах