На Вінниччині браконьєр пішов полювати на вагітну козулю (ФОТО)

Мисливствознавець Тульчинського лісомисливського господарства затримав браконьєра

На Вінниччині лісівники врятували від браконьєра козулю. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницького обласного управління лісового і мисливського господарства.

"Коли інформаційний простір зумисне забивають стереотипами на кшталт "Лісівники нічого не роблять, лише рубають дерева!!!", хочеться взяти за білі рученьки і завести вночі до лісу. В компанії мисливствознавців і єгерів поназдоганяти браконьєрів і до ранку оформляти протокол... Бо він дивитиметься на тебе з нахабною самовпевненістю і стверджуватиме, що просто так забив автівку приладами нічного бачення і мисливською зброєю. І просто любить їздити нічним лісом - дихати повітрям...", – йдеться у повідомленні прес-служби.

Мисливствознавець Тульчинського лісомисливського господарства Олександр Німий затримав браконьєра, якому кортіло вполювати козулю. Сталося це в Томашпільському районі на території Журавлівського лісництва. У чоловіка при собі були незареєстровані рушниці, прилад нічного бачення.

"Якби браконьєру вдалося досягти своєї мети, він, швидше за все, вбив би вагітну козулю - дітки у них народжуються саме у квітні...", – повідомляють у прес-службі.

"Китайське" попередження для таких от охочих: в Тульчинському ЛМГ лісівники готові не спати, але не дадуть вам зробити те, за чим ви зі своїми приладами нічного бачення і рушницями приїхали до лісу. Тут вистачить і технічного оснащення, і ентузіазму, і елемантарно адекватного гніву аби вас спинити. Зупиніться!", – попереджають у лісництві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця