На Вінниччині більше 8 тисяч дітей страждають на ожиріння

Дітей з надлишковою вагою оздоровлюють у дитячому кардіоревматологічному санаторії
Depo.
13 липня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині більше 8 тисяч дітей страждають на ожиріння
На Вінниччині більше 8 тисяч дітей страждають на ожиріння

Станом на сьогодні у Вінницькій області нараховується 8, 5 тисяч дітей, що страждають на ожиріння. Про це повідомила головний лікар Вінницького дитячого кардіоревматологічного санаторію Лариса Мовчан, передає кореспондент Depo.Вінниця.

За її словами, вінницький санаторій - єдиний медзаклад в Україні, де дітям з надлишковою вагою надають кваліфіковану допомогу.

"Ми тільки з 2013 року почали приймати дітей із надлишковою вагою. Диспансерна група 8,5 тисяч на область. Ми єдині на Україні, хто може надати таку допомогу", - зауважила Лариса Мовчан.

Медик каже, що під час кожного заїзду в санаторії проходить лікування близько півтора десятка дітей з ожирінням.

"За півроку ми уже оздоровили 488 дітей, зараз до нас заїхало 70 дітей, а взагалі за рік ми охоплюємо біля тисячі дітей. В більшості - це діти із серцево-судинною патологією, вегетативною дисфункцією, хронічними тонзилітами, фарингітами, реактивними артритами. Зараз також багато дітей і надлишковою вагою, в заїзді 12 - 16 дітей з ожирінням", - каже медик. 

Саме через те, що така хвороба як дитяче ожиріння відносно нова на теренах області, санаторій не має спецобладнання для лікування цієї недуги. Зокрема, в медзакладі відсутній пристосований для дітей тренувальний майданчик. 

"Нам обов’язково треба, для лікувальних процедур тренувальний майданчик, для того, щоб діти, які заїжджають до нас із надлишковою вагою могли знижувати вагу завдяки тому, що вони будуть тренуватися на свіжому повітрі і використовувати клімат-терапію", - підкреслила Мовчан.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця