На Вінниччині безробітних жінок менше, ніж чоловіків - ОДА

Як з'ясувалось, загроза безробіття більш гостро стоїть перед жінками передпенсійного віку.

У загальній кількості зареєстрованих безробітних у цьому році чоловіки становлять – 12,5 тис. осіб (або 51,1%), а жінки – 11,9 тис. осіб (або 48,9%). Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

"Щоб додатково сприяти працевлаштуванню жінок, ми застосовуємо активні програми сприяння зайнятості. Це і допомогав організації власної справи, і залучення до громадських робіт, і професійне навчання тощо. Зокрема, в цьому році вже 5 безробітних жінок стали "бізнес-леді", 423 вирішили безкоштовно здобути нову професію за направленням служби зайнятості, 299 - зайняті на громадських та інших роботах тимчасового характеру", – говорить директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Служба зайнятості прагне допомогти безробітним жінкам не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку. У Вінницькому міському центрі зайнятості та філіях обласного центру зайнятості створені гендерні центри, де проходять різноманітні семінари та тренінги для цієї категорії безробітних. 

Нагадаємо, що наприкінці 2015 року на Вінниччині налічувалась 21 тисяча безробітних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця