На Вінниччині багатодітна мати відроджує давнє мистецтво


Наталія Поліщук шиє ляльки-мотанки і навчає цієї справи доньок і подруг

Наталія Поліщук, багатодітна мати з Козятина, що на Вінниччині, шиє унікальні ляльки-мотанки. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33-й канал.

У музеї історії міста Козятина відкрилася виставка її робіт “Магія слов’янської ляльки-мотанки".

Майстриня створила понад  100 ляльок, більшість, з яких  подарувала близьким, знайомим і рідним людям.

"Захоплення даним видом творчості заполонило душу авторки робіт не так вже й давно. В свій час майбутня багатодітна мама закінчила Козятинську ЗОШ № 5, здобула професію конструктора – модельєра в Калинівському технікумі. Шила одяг для своєї  родини та на замовлення. Пізніше відкрила магазин жіночого одягу.   Наталії  хотілося створювати чудовий настрій клієнткам не лише гарним  до лиця вбранням, а і насичувати позитивом найчарівнішу половину людства -жіноцтво повсякчас впродовж усіх буднів чи свят", -розповіла директор музею Лілія Макаревич.

Наталя разом з чоловіком  Віталієм виховують шістьох дітей, наймолодший народився зовсім недавно. При цьому жінка примудряється не лише знаходити час для улюбленого заняття, а й навчати доньок і подруг. А ще Наталя проводить різні тренінги з духовного та психологічного розвитку і використовує для цього сучасні технології арт-терапії й спадщину мудрості предків.

Нагадаємо, маленькі вінничани подарували поліцейським ляльки-мотанки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця