Як на калинівському арсеналі запобігають новій пожежі
У зв'язку із посушливою та спекотною погодою останніх днів на Вінниччині зафіксовано надзвичайний 5-й клас пожежної небезпеки, тож один із найважливіших військових стратегічних об'єктів потребує особливої уваги
Як убезпечують військову частину А1119 від пожежі влітку, йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає кореспондентка Depo.Вінниця.
Пожежна рота військової частини переведена на посилений режим та казармене положення.
"У цьому році ми отримали поповнення автопарку, пожежні розрахунки готові, пожежні танки готові до застосування. По технічній території в робочий час здійснюється патрулювання пожежного наряду. Для моніторингу пожежної обстановки на території всієї військової частини використовуємо дрон", - розповів т.в.о. командира військової частини А1119 майор Олександр Ярмошевич.
З особовим складом частини проведені додаткові заняття щодо їх дій у разі виникнення надзвичайної ситуації чи пожежі.
"Місця, де зберігаються боєприпаси, повністю очищені від сухої трави, кущів та чагарників із метою нерозповсюдження вогню у разі його виникнення. По лінії оперативних чергових організована взаємодія із військовими формуваннями та органами місцевого самоврядування, перевіряється робота системи засобів зв'язку", - додав майор Ярмошевич.
У плановому режимі здійснюються заходи щодо вивезення тих боєприпасів, які непридатні для використання, на полігони України. Зараз, втім, ці роботи призупинені у зв'язку із ситуацією, що виникла кілька днів у Балаклії.
Нагадаємо, що станом на початок травня 2018 року вже розміновано 77% технічної території калинівського арсеналу. Наразі групи саперів розпочинають працювати в епіцентрах вибухів. До кінця 2018 року планують закінчити поверхневе розмінування території та перейти до глибинного.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця