На Вінниччині 169 учасникам АТО та їхнім дітям повернуть кошти за навчання

Компенсацію студенти отримають за другий семестр минулого навчального року
Depo.
20 грудня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині 169 учасникам АТО та їхнім дітям повернуть кошти за навчання
На Вінниччині 169 учасникам АТО та їхнім дітям повернуть кошти за навчання

Депутати Вінницької облради під час 13-ї чергової сесії ухвалили рішення про компенсацію витрат за навчання у другому семестрі 2015-2016 навчального року студентам з Вінницької області з числа осіб, визнаних учасниками бойових дій та їхніх дітей, один із батьків яких загинув у зоні АТО, зник безвісти в зоні проведенні АТО або помер внаслідок поранень на Донбасі. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

На одноразову компенсацію депутати з обласного бюджету виділили майже 688 тисяч.

"Це одноразова компенсаційна виплата за навчання протягом другого семестру навчального року 2015-2016 років. Вона буде виплачена 99 особам,які навчаються у вишах 3-4-го рівнів акредитації, та 70 осіб які навчаються у навчальних закладах 1-2-го рівнів акредитації", – розповіла директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна. Обласні депутати ініціювали продовження компенсації витрати за навчання бійцям АТО та їхнім дітям.

"Думаю, що компенсація за своєю суттю буде трішки змінена і розставлено інші акценти. Тому що міністр соціальної Андрій Рева сказав, що з 1 січня 2017 року планують виділяти так звані соціальні стипендії для цієї категорії дітей в розмірі 1 тисячі гривень щомісячно. Адже залишилися поза увагою ті, хто навчається заочно на контрактному відділені", - зауважила Заболотна

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах Facebook  та