UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На вінничан чекає справжній фейєрверк екскурсій

Вінниця вперше долучається до проведення Днів європейської спадщини

З п’ятниці, 27 вересня, по неділю, 29 вересня, у Вінниці  триватимуть заходи у цьогорічній тематиці ДЄС – "Мистецтво та розваги: спадщина у головній ролі". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Вінничани зможуть відвідати інтерактивні виставки, отримати доступ до закритих об'єктів, а також побувати на презентаціях нових унікальних екскурсійних маршрутів.  

27 вересня вінничани та гості міста матимуть змогу відвідати об'єкт, який зазвичай закритий для огляду, – колишній Монастир єзуїтів, нині Державний архів Вінницької області. Під час екскурсії "Європейська спадщина в Мурах" відвідувачі відкриють для себе секрети найстарішої архітектурної пам'ятки Вінниці та побувають у найпотаємніших закутках споруди. 

Наступного дня, 28 вересня, гостей зустрічатиме ще один осередок європейської спадщини – Вінницький обласний краєзнавчий музей. Тут триватиме інтерактивна виставка "Школа темних віків і таємничі сутерени", яка на основі археологічних матеріалів демонструє, як виглядали розваги та навчальний процес у минулому, яке це мало значення на різних історичних етапах і як, зрештою, відбувалося формування культури. Хронологічно виставка охоплює період від кам’яної доби до перших свідчень існування писемності у Середньовіччі. 

29 вересня буде присвячене живопису та графіці. У Вінницькому обласному художньому музеї триватиме унікальна інтерактивна екскурсія "Мистецтво як розвага: мандрівка крізь віки".

Завершенням екскурсії стане невеличкий майстер-клас з живопису. 

Також в рамках Днів європейської спадщини у Вінниці відбудеться презентація нових унікальних екскурсійних маршрутів, розроблених учасниками Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда.

Так, 27 вересня о 19:00 вінничани та гості міста матимуть змогу розкрити загадкові секрети вечірнього міста, дізнатися вінницькі легенди та поринути в атмосферу екскурсії "Вінниця містична" (екскурсію підготували Кирило та Дмитро Леонови).  

28 вересня о 17:00 відбудеться презентація екскурсії "Вінницькі жінки, плітки та дрібка любові", яка розповість про те, чим займалися, де розважалися, в кого закохувалися жінки Вінниці сто років тому (екскурсію підготували Інна Міщук та Тетяна Рибак). 

29 вересня о 17:00 учасниці Школи вінницького гіда запрошують дізнатися, чим жили містяни та якою була Вінниця в часи окупації під час екскурсії "Winnyzja-Stadt" (екскурсію підготували Катерина Геркалюк та Марія Куряча).

Відвідування всіх заходів безкоштовне за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Посилання на реєстрації: 

Реєстрація на екскурсію в архів "Європейська спадщина в Мурах" (27 вересня): https://cutt.ly/gwL2Biy

Реєстрація на екскурсію у краєзнавчий музей "Школа темних віків і таємничі сутерени" (28 вересня): https://cutt.ly/bwL2HTO

Реєстрація на екскурсію у художній музей "Мистецтво як розвага: мандрівка крізь віки" (29 вересня): https://cutt.ly/OwL2LnJ

Реєстрація на пішохідну екскурсію Майстерні міських екскурсій "Вінниця містична" (27 вересня о 19:00): https://cutt.ly/8wL24O2

Реєстрація на пішохідну екскурсію Майстерні міських екскурсій "Вінницькі жінки, плітки та дрібка любові" (28 вересня о 17:00):

https://cutt.ly/ZwL2MwY
Реєстрація на пішохідну екскурсію Майстерні міських екскурсій "Winnyzja-Stadt" (29 вересня о 17:00): https://cutt.ly/RwL20JV

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook