У Вінниці відремонували 30 вулиць у приватному секторі

70% вартості робіт оплачується з міського бюджету

Жителі приватного сектора Вінниці активно долучаються до програми співфінансування асфальтування доріг. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

У 2018 році у приватному секторі Вінниці на умовах співфінансування заасфальтовано ділянки на 30 вулицях. Кожного року чимало вінничан виявляють бажання долучатися до цієї програми. 70% вартості робіт оплачується з міського бюджету.

Наприкінці року від жителів приватного сектору надходять заявки на участь у програмі співфінансування асфальтування доріг. Минулого року таких заявок було понад 30. Ініціативними групами населення профінансовано понад 1 млн 700 тис. грн, з міського бюджету виділено більше 17 млн грн.

У минулому році було заасфальтовано ділянки на 30 вулицях. Заасфальтували 2-й та 3-й провулок Вишневського, частину вулиці Талаліхіна, пров. Карбишева, ділянку пров. Пугачова, 2-й провулок Глінки, частину провулку Амосова, частину 1-го провулку Волинця та 1-го провулку Полуботкіна, пров. Янгеля, Г. Брилінга та проїзд Ботанічний,вул. О. Невського, В. Грабовської, Замкова, Р. Скалецького, Ковпака, Я. Гальчевського, Південна, О. Кобилянської, Д. Галицького, Дружню, Залізничну, Лисенка, Богомольця. Оновлювати дороги на умовах співфінансування у приватному секторі планують продовжити і цього року.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця