У Вінниці художники-авангардисти експериментували з техніками, образами та вином

Участь у вінницькому пленері взяло півтора десятка митців з різних куточків України
Depo.
13 липня 2016 09:52
ФОТО: depo.ua
У Вінниці художники-авангардисти експериментували з техніками, образами та вином
У Вінниці художники-авангардисти експериментували з техніками, образами та вином

Вчора, 12 липня, у Вінниці в музеї-садибі Михайла Коцюбинського в рамках проекту "Мистецький сад" відбувся пленер художників-експериментаторів "Від Малевича до Бенксі". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами директора музею Федора Панчука, усі художники творили на вільну тему та в різних стилях. Обмежені митці були тільки в часі - на створення полотен вони мали 4 години.  

"Художники зображають неординарні картини. Вони виражають свої почуття, думки, емоції, при чому в різний спосіб. Хтось використовує тільки фарби, дехто вдається до експериментів. Є й такі митці, які не знаю, що малюють, бо все це велика імпровізація", - розповідає Федір Панчук.

Деякі художники ще вдома придумали, що малюватимуть, інших - надихала атмосфера та антураж саду Коцюбинського. Ірина Кравченко малювала клумбу, яку побачила на території музею.

"Я малюю тільки те, що хочу. Від цього отримую"кайф", могла б малювати 24 години на добу", - говорить художниця.

На території вінницького музею художники створили неординарні картини  - фото 2

Вінницький художник Олександр Нікітюк вирішив поекспериментувати з фарбами. Їх він замінив на вино з бузини. Тож його бузинкові пейзажі будуть не лише гарними, а й ароматними. 

"Перед тим, як розпочати малювати слід обов’язково вино скуштувати. Воно має багатий смак і кольорову гамму, що приваблює художників", – каже Нікітюк.

Усі з  картини з планера будуть зберігатись у музеї. Згодом на експерименти митців можна буде подивитись під час окремої виставки.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця