UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На території Вінницької міської ОТГ утворено три старостинські округи

Сесія міської ради схвалила кандитатури старост 

На території Вінницької міської ОТГ утво…

Сьогодні, 20 листопада, на 1-й установчій сесії міської ради депутати ухвалили рішення про створення трьох старостинських округів на приєднаних територіях, про призначення їхніх старост та про початок процедури реорганізації сільських рад. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

На території Вінницької міської ОТГ утворено Вінницькохутірський, Деснянський і Стадницький старостинський округи

Вінницько-хутірський округ з центром в селі Вінницькі Хутори об’єднає території сіл Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки. До складу  Стадницького  старостинського округу з центром в селі Стадниця увійдуть території сіл Стадниця, Великі Крушлинці, Малі Крушлинці, Гавришівки. До складу Деснянського округу входить територія селища міського типу Десна.

Депутати також ухвалили рішення розпочати процедуру реорганізації сільських рад цих громад  шляхом приєднання до Вінницької міської ради. Для цього утворено спеціальні комісії.

Окремим рішенням депутати міської призначили старост округів. Старостою Вінницько-Хутірського старостинського округу став Кривешко Владислав Сергійович. Деснянським старостинським округом управлятиме Обливач Галина Миколаївна. Старостою Стадницького старостинського округу призначено Яклюшина Владислава Володимировича.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці відбулася установча сесія міської ради. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"