У Вінниці влаштували атмосферні поетичні читання на сходах Артинова (ФОТО)

Автентичній міській локації для відпочинку додадуть звучання голоси митців 

У рамках літературного фестивалю "Острів Європа", що відбувається у Вінниці, поетичні читання влаштували на кам'яних сходах Артинова, які ведуть до Південного Бугу. Відчувала атмосферу поезії просто неба біля річки і кореспондентка Depo.Вінниця.

Чи не вперше мистецька подія відбувається на сходах Артинова. Для зручності відвідувачів та, власне, митців, на майданчику встановили мікрофон та колонки, а присутнім волонтери роздавали застілки для сидіння на камені.

"Колись ці сходи були центральним місцем відпочинку вінничан, тут завжди вирувало життя. Тепер ми цим симоволічним жестом повертаємо їх, як локацію у міську культуру. Думаю, що голоси дівчат нададуть нашому спілкування особливого та глибокого сенсу", – каже співорганізаторка фестивалю Катерина Калитко.

У перший день фестивалю на сходах Артинова читали свої вірші Мар'яна Савка та Оксана Луцишина: лише поезія, вітер, вода та спів птахів.

Сьогодні, 16 червня, Сходи на Кумбарах "обживатимуть" Сергій Жадан та Олег Каданов – також із поетичними читаннями. Завтра, 17 чевня, на кам'яних сходах знову лунатимуть вірші: своєю творчістю із вінничанами ділитиметься Аня Хромова та Сергій Татчин.

Сьогодні, нагадаємо, у рамках фестивалю Острів Європа, відбувся пізнавальний квест: його учасники шукали "єврейське щастя".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця