На реставрацію Мурів депутати виділили додаткову субвенцію (ФОТО)

Під час ремонту було уточнено фактичну глибину залягання фундаменту, тому виникла потреба у додаткових роботах

Для продовження реставрація пам'ятки архітектури національного значення "Башта та мури" Вінницька міська рада сьогодні, 28 вересня, виділила субвенцію з обласному бюджету з коштів міської скарбниці. Про це првідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Торік під час березневої сесії міської ради депутати проголосували за виділення коштів з міського бюджету на реставрацію пам'ятки архітектури національного значення "Башти та мури" (вул. Мури,1). Тоді з приводу співфінансування робіт до міської ради звернулась Вінницька ОДА. Адже ця пам'ятка є державною власністю, а земля, на якій вона розташована – комунальна. Тоді рішенням сесії міської ради було передано субвенцію з міського бюджету Вінниці бюджету Вінницької області. Кошти були спрямовані на протиаварійні та невідкладні консерваційні роботи.

Під час ремонту було уточнено фактичну глибину залягання фундаменту, тому виникла потреба у додаткових роботах, на них і виділено додаткові кошти - 1 млн 380 тис. грн.

"Разом з обласним бюджетом проводимо відповідну реставрацію цією архітектурної пам'ятки. Я думаю, що з часом це буде досить важлива історична родзинка нашого міста", - заначив під час сесії вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Додамо, що Вінницькі Мури – комплекс оборонних і монастирських споруд XVII століття у Вінниці. Складається з будівель колишніх костьолу, колегіуму, келій єзуїтського кляштору, костьолу, келій, башти та мурів домініканського монастиря.

Нагадаємо, реставрація Мурів триває з березня цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця