На проспекті Юності облаштовують "антикишені"

На одному з переходів планують встановити ще й острівці безпеки  

У Вінниці розпочалося облаштування "антикишень" на нерегульованих пішохідних переходах на проспекті Юності. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку Віктора Перлова, радника вінницького міського голови.

"Антикишеня", пояснює Перлов, це розширення тротуару в місці переходу або перехрестя. Таким чином тротуар виступатиме на проїжджу частину замість крайніх правих смуг, які використовуються виключно для паркування, що сприятиме підвищенню безпеки дорожнього руху.

Радник міського голови розповідає, чому це важливо і корисно для вулиці.

"Впорядкування ширини смуг руху забезпечить зниження швидкості руху транспортного потоку на ділянках поблизу переходів; "антикишеня" конструктивно унеможливить паркування на переході; припарковані поблизу автомобілі не перекриватимуть оглядовість;  майже вдвічі зменшиться час перебування пішохода на проїжджій частині (а отже час існування небезпеки)", - аргументує Перлов.

На черзі пішохідні переходи в районі буд. 4 та буд. 51 на проспекті Юності, які теж є ділянками з підвищеною аварійністю.

Перлов додає, що на одній з ділянок буде розведено конфлікт велосипедистів і пішоходів, оскільки раніше пішоходи чекали виходу до переходу на вело доріжці, а на переході в районі ТЦ "Магігранд" будуть встановлені ще й острівці безпеки.

Нагадаємо, у Вінниці ще на двох нерегульованих пішохідних переходах через Гніванське шосе встановили острівці безпеки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця