UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"На потім...": Відкрилася виставка картин відомого на весь світ вінницького художника

Віктор Рибачук нагороджений медаллю ООН за внесок у розвиток світової культури

"На потім...":  Відкрилася виставка карт…

У Вінниці в галереї "Артшик" відкрилася виставка творів відомого вінницького художника Віктора Рибачука. Про це повідомляє кореспондентка Depo.Вінниця.

Колекцію з двої десятків полотен, створених у різні роки, художник назвав "На потім…". Чому назвав  саме так, намагався пояснити в розлогих міркуваннях про життя митця, про те, що залишається після нього в цьому світі.

Рибачук вважає, що продаж картин – це і добре, і погано одночасно. Добре – з фінансового погляду, а от з погляду "сліду в історії мистецтва" – не дуже, бо іноді по смерті митця немає можливості зібрати більш-менш повноцінну колекцію його робіт. Тому колекція "На потім..." – це те, що Рибачук вирішив залишити справді "на потім".

Згадував художник про свої закордонні поїздки і виставки. Його картини є в музеях США, Швейцарії, Словаччини, у приватних колекціях в різних куточках світу. У лютому 1995 р. Рибачук брав участь у Міжнародному конкурсі художників від України за рекомендацією Посольства США, який проходив у Нью-Йорку. Віктор Рибачук нагороджений медаллю ООН за внесок у розвиток світової культури (2006 рік).

Виставка триватиме до 22 грудня.

Фото і відео: Сергій Бахмутов. 

Після урочистої частини художник частував гостей власнору чиготсленим вином, оскільки захоплюється виноробством. 

Нагадаємо, 2017 року Рибачук здобув першу премію в конкурсі "Коронація слова" за найкращий кіносценарій, того ж року у художньом у музеї відбувалася вис тавка його творів "Манія величі".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"