Стали відомі імена всіх кандидатів на посаду вінницького міського голови
Реєстрацію кандидатур завершено
- Вінниця
-
1 жовтня 2020 15:59

Вінницька міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів для участі у місцевих виборах. Кандидатами на посаду вінницького міського голови стали семеро висуванців осередків політичних партій і шестеро самовисуванців. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на постанови Вінницької міської ТВК.
21 вересня зареєстровано Сергія Моргунова – чинного міського голову Вінниці – кандидатом на посаду Вінницького міського голови від партії "Українська стратегія Гройсмана".
25 вересня зареєстровано ще девятьох кандидатів на посаду міського голови Вінниці:
Олександру Устінову – народну депутатку України – від партії "Голос";
Сергія Борзова – голову Вінницької ОДА – від партії "Слуга народу";
Сергія Кудлаєнка – колишнього народного депутата, викладача Вінницького торговельно-економічного інституту – від партії "Європейська Солідарність";
Наталію Солейко – колишню заступниця голови Вінницької обласної ради, лікарку – від партії "Батьківщина".
кандидатів-самовисуванців: Валентину Юзву, Галину Шванову, Світлану Стахову, Андрія Ткачука та Валентину Щекотунову.
29 вересня кандидатами на посаду вінницького міського голови зареєстровано самовисуванця Сергія Кармаліту, а також боксера і телеведучого В’ячеслава Узелкова від партії "Опозиційна платформа – За життя" та Ірину Котову – директорку агентства нерухомості – від партії "Наш край".
Нагадаємо, кого "Українська Стратегія Гройсмана" веде на місцеві вибори.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:16Як відкрити точку з продажу шаурми в Україні і не прогоріти Актуально
- 22:00 У Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО
- 15:33Продавав довідки про інвалідність за $4 000: Вінничанину повідомили про підозру ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:35Як зробити вихідний дзвінок ефективним: поради для бізнесу Актуально
- 21:39Летальне зіткнення: На Вінниччині в ДТП горіли дві вантажівки та бус ФОТО
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:26На Вінниччині підліток отримав сильне ураження струмом на даху вантажного вагона ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися