На поетичному "Острові Європа" заспівала "АRTEРІЯ"

Другий день фестивалю завершився піснями та декламацією поезії
 

Хто "затопив Венецію та поховав Помпею" дізналися гості "Острова Європа", які у п`ятницю, 14 червня, завітали до ресторану "Бутлегер і Душечка", де відбувся виступ проекту "АRTEРІЯ", пише Depo.Вінниця. Він став продовженням концертної серії фестивалю, який стартував 13 червня та триватиме до 16.

Учасники проекту - Дмитро Лазуткін та Борис Севастьянов, розпочали свою творчу співпрацю, познайомившись під час волонтерської поїздкина Донбас. Саме тому значне місце у їхньому репертуарі посідають пісні, пов'язані з військовою тематикою. Одна з них "Танк" - присвячена знайомому танкісту Дмитра та Бориса, який, за їхніми словами, постійно їздив із відкритою кришкою люка, нехтуючи правилами. Саме він якось зауважив, що усі пісні по танкістів, що співають в Україні – радянські.

Утім, співала та декламувала "АRTEРІЯ" не лише про війну, а й про кохання. А різноманітність стилів і жанрів та драйв, яким учасники проекту вразили публіку, дали глядачам шалений запал енергії, якої відверто бракувало під кінець насиченого поетичними подіями фестивального дня.

Залишилися задоволеними і самі музиканти. "Дуже класний прийом, дуже класна організація, і взагалі публіка дуже душевна", - зазначив Борис Севастьянов, щиро подякувавши організаторам "Острова Європа".

Нагадаємо, що під час відкриття "Острова Європа" у четвер, 13 червня, організатори розповіли про його концепцію, окреслили акценти та лейтмотиви, а також привідкрили "організаційну кухню": скільки людей працювали над тим, аби подія відбулась, скільки коштів було затрачено на чотириденне, однак надзвичайно змістовне та насичене життя "Острова Європа".

Усі чотири фестивальних дні "Острів Європа" знайомитиме вінничан із геніальним земляком Іцхаком Йоелем Лінецьким. 

Також, на "Острові Європа" провели акцію на підтримку полонених моряків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця