На одній з найвищих споруд Європи замайорів унікальний прапор України

Український стяг із підписами бійців АТО подолав шлях у 7,5 тисяч кілометрів 

Історичний прапор України відсьогодні замайорів у Вінниці на одній з найвищих споруд Європи - на верхівці вінницької телевежі. Про це із посиланням на допис волонтера Андрія Сірака у Фейсбук повідомляє Depo.Вінниця.

Прапор унікальний тим, що на ньому розмістилися підписи сотень бійців української армії, які захищають країну від російської агресії на Донбасі. Перед тим, як замайоріти на найвищій споруді Вінниці жовто-блакитний стяг подолав шлях у 7,5 тисяч кілометрів.

Вінниця

Вінниця

"Два місяці тому наш друг Сергій Довгорук ініціював зробити спільну акцію - підняти прапор України на найвищу споруду Вінниччини, але спочатку ми взяли на себе зобов'язання підписати його у Захисників по усій передовій. І ось прапор почав свою подорож разом із нашим екіпажем, спочатку це був сектор "М", де свої побажання для вінничан залишили хлопці 1 ОБМП, 701 ОБМП, 501 ОБМП, 137 ОБМП, Розвідників 36 бриди Морської піхоти Украіни, добровольців УДА (Широкіно, Водяне, Талаківка, Павлопіль). Далі була Волноваха, де хлопці з вінницького зонального ВПС теж залишили свої слова подяки для нас усіх. Далі прапор побував у таких знакових місцях та містах передової - Новгородівка, Мар"їнка, Карловка, Піски, Водяне (що під ДАПом), Опитне, Авдіївка, "Промзона", "Зеніт", "Шахта Бутівка" "Республіка Міст" і аж до Світлодарської дуги. На прапорі залишились підписи бійців 72, 92 та 80 бригад, "Азову" ПС і батальону "Айдар", - пише Андрій Сірак.

Також Андрій Сірак із сумом відзначив, що двоє бійців, які залишили свій підпис на прапорі, уже немає в живих.

Вінницька телевізійна щогла вважається однією з найвищий споруд Європи. З висотою у 354 метри в Україні конструкція поступається лише київській телевежі, яка вища на 31 метр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця